Lekarz stomatolog Agnieszka Kołodziejczyk

Lekarz Stomatolog
Agnieszka Kołodziejczyk

protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studia ukończone w 1992r. Jej główną pasją jest nowoczesna protetyka i stomatologia estetyczna, zajmuje się też endodoncją. Swoją wiedzę doskonali biorą udział w licznych kursach i szkoleniach. Gabinet przy ul Włoskiej 2a prowadzi od 2000 roku. Wszystkich pacjentów traktuje ze szczególną troską, a komfort i zadowolenie pacjentów ma dla niej szczególne znaczenie. “W obecnych czasach następuje ogromny rozwój dziedziny medycyny jaką jest stomatologia, postęp materiałowy i technologiczny – dlatego praca w tej dziedzinie jest dla mnie ogromną przyjemnością” – A Kołodziejczyk.
Pokaż wszystko Zwiń

Lekarz Stomatolog

Monika Śliz

periodontologia, stom. zachowawacza
Lekarz dentysta Monika Śliz
W 2009 roku ukończyła CM UJ na Wydziale Lekarsko- Dentystycznym uzyskując dyplom lekarza stomatologa. Staż podyplomowy odbyła w Miejskim Centrum Stomatologii Podgórze w Krakowie. Od 2011r kształci się zawodowo w ramach specjalizacji z periodontologii. Pani doktor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ukończyła wiele kursów, szkoleń a także warsztatów praktycznych w ramach ciągłego dokształcania.Gabinet przy ul Włoskiej 2a prowadzi od 2000 roku. Wszystkich pacjentów traktuje ze szczególną troską, a komfort i zadowolenie pacjentów ma dla niej szczególne znaczenie. “W obecnych czasach następuje ogromny rozwój dziedziny medycyny jaką jest stomatologia, postęp materiałowy i technologiczny – dlatego praca w tej dziedzinie jest dla mnie ogromną przyjemnością” – A Kołodziejczyk.
Pokaż wszystko Zwiń
Lekarz stomatolog Bartłomiej Opławski

Lekarz Stomatolog

Bartłomiej Opławski

chirurgia stomatologiczna, protetyka, stom. zachowawacza
Liczy się dla niego przede wszystkim komfort pacjentów. Jego osobowość i sposób kontaktu z ludźmi pozytywnie wpływa na jego relacje zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Stomatologia to jego pasja. Podstawą w jego pracy są nowoczesne rozwiązania. Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ale na tym nie poprzestaje. Stale uczestniczy w dodatkowych szkoleniach i kursach podyplomowych dotyczących głównie implantologii. Zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą i estetyczną, chirurgią stomatologiczną z implantologią oraz protetyką. Pani doktor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ukończyła wiele kursów, szkoleń a także warsztatów praktycznych w ramach ciągłego dokształcania.Gabinet przy ul Włoskiej 2a prowadzi od 2000 roku. Wszystkich pacjentów traktuje ze szczególną troską, a komfort i zadowolenie pacjentów ma dla niej szczególne znaczenie. “W obecnych czasach następuje ogromny rozwój dziedziny medycyny jaką jest stomatologia, postęp materiałowy i technologiczny – dlatego praca w tej dziedzinie jest dla mnie ogromną przyjemnością” – A Kołodziejczyk.
Pokaż wszystko Zwiń
Stomatologia Kraków
Agnieszka Kołodziejczyk
SUB HEADING HERE

Aktualne promocje

higienizacja promocja

Pakiet higienizacja

W skład zabiegu wchodzi : scaling, piaskowanie i fluoryzacja
Zadbaj o właściwą profilaktykę jamy ustnej i ciesz się zdrowym i pięknym uśmiechem przez długi czas

Teraz Tylko

220zł
konsultacja stomatologiczna

Bezpłatna konsultacja i plan leczenia

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy bezpłatne konsultacje i plany leczenia
(nie dotyczy konsultacji implantologiczne i periodontologiczncj)

Teraz Tylko!

0zł
periodontologia promocja

Paradontoza - leczenie

Profesjonalne zabiegi polegające na zapobieganiu jak również leczeniu paradontozy.
Leczymy paradontozę we wszystkich fazach jej rozwoju.
Zabiegi z periodontologii również w gabinecie

Zadzwoń i umów się na wizytę

Zapisz się
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI